Szukaj
 • Fotograficzny blog odwiedź Kaszuby
  Odwiedź Kaszuby to blog fotograficzno-turystyczny ponieważ jest to przepiękny rejon dlatego ciężko wyjdź z podziwu malowniczym fotografią z lotu ptaka, panoramom 360 stopni wykonanymi z drona. Na stronie można poczytać też o historii Kaszub, ciekawostkach oraz atrakcjach turystyczny takich jak dom do góry nogami i wielu innych równie interesujących miejscach. Zdjęcia są często wykonane w taki sposób że nawet na znane nam dotąd lokalizacje odkrywają coś nowego przed nami.
  więcej
 • Hotel Andersia **** IBB
  Dobrze ulokowany, atrakcyjny pod względem architektury i wnętrza - taki jest hotel Andersia położony na Placu Andersa w Poznaniu koło Starego Browaru. Jego lokalizacja jest bardzo dobra, ponieważ z miejsca w którym stoi hotel Andersia wszędzie jest blisko. Goście mają niedaleko do dworca PKP, PKS, centrów handlowych, Starego Rynku czy Świętego Marcina. Atrakcyjnie, przyjemnie, nowocześnie. Hotel Andersia to przyjemne miejsce na nocleg.
  więcej
 • PolskiKoszyk.pl - delikatesy online warszawa
  Żyjesz w ciągłym biegu? Brakuje Ci czasu na spacery po markecie? A może, zamiast czekać w kolejkach wolisz wyjść do muzeum albo kawiarni? Specjalnie dla tych, którzy szanują swój czas i nie lubią chodzić po markecie, powstały delikatesy internetowe. W sklepie umieszczono obszerny wybór produktów mlecznych, chrupkie pieczywo, pyszne owoce, warzywa, weki, marynaty, dodatki, słodkości, aromatyczne kawy, herbaty, kosmetyki, artykuły higieniczne, karmy dla zwierzaków, a także coś do domu, coś dla mam i dla najmłodszych. Na tym jednak nie koniec. Na
  więcej
 • Sportowe suplementy diety
  Od z górą 17 lat kulturystyka.sklep.pl zajmuje się szeroko pojętą działalnością w obszarach sportów siłowych, sylwetkowych oraz kulturystyki i fitness. Począwszy od zbierania informacji na temat diety i treningu aby przygotować plan suplementacji, poprzez ofertę najlepszych odżywek, suplementów diety i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, aż do rozpisywania dawkowania preparatów uzupełniających dietę. Aby przygotować suplementację zapraszamy do kontaktu z nami np. w siedzibie sklepu stacjonarnego na Śląsku, w
  więcej
 • Agencje Pracy Tymczasowej Grupa Eurokadra
  Grupa Eurokadra jako sprawdzone i zaufane Agencje Pracy Tymczasowej oferuje Państwu profesjonalny outsourcing pracowniczy oraz leasing pracowniczy. Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami w całym kraju. Potrzebna Ci dobrze płatna praca tymczasowa to nasi pracownicy pomogą Ci znaleźć zatrudnienie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z naszych klientów możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. W Polsce leasing pracowniczy cieszy się coraz większym
  więcej
 • Pneumat System - pneumatyka i automatyka przemysłowa
  Pneumat System dba o przemysł oferując mu najnowocześniejsze i najpotrzebniejsze produkty wchodzące w skład wyposażenia zróżnicowanych obiektów produkcyjnych, montażowych czy usługowych. Oferta obejmuje zróżnicowane zawory w tym zasuwy kołnierzowe. Zasuwa kołnierzowa proponowana przez naszą firmę to produkt jednostronnie lub dwustronnie szczelny. Zasuwy nożowe, bo o nich mowa, mogą być sterowane sprężonym powietrzem lub w sposób ręczny. Zasuwy kołnierzowe i międzykołnierzowe mogą
  więcej
Strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
menu
kategorie
tagi

Pomoc

Informacje jak dodać wpis:

Przed dodaniem strony przeczytaj Regulamin, wysłanie zgłoszenia oznacza jego akceptację.

Wpis do katalogu można dodać na dwa sposoby:
1. Wybierz kategorię a następnie podkategorię najbardziej pasującą do Twojej strony, na górze znajduje się link 'dodaj stronę w tej kategorii' w który klikamy, następnie wybierz rodzaj wpisu i zostaniesz przeniesiony do formularza dodawania nowej strony,
2. Kliknij link "Dodaj stronę" znajdujący się na górze i wybierz rodzaj wpisu, zostaniesz przeniesiony do formularza dodawania nowej strony,


Kilka wskazówek odnośnie dodawania strony:
Zgłaszaj tylko wartościowe strony, zarówno pod względem graficznym i merytorycznym. Strony które nie są stworzone z myślą o użytkowniku (MFA, zalepczowe) lub odstraszają swoim wyglądem nie powinny być w ogóle zgłaszane. Ponadto o niskiej wartości strony świadczą: uboga treść stron tematycznych, brak podstawowych danych (oferta, dane teleadresowe) stron firmowych, używanie niecałkowicie spolszczonych szablonów CMS.

Najczęstszą przyczyną odrzucania zgłoszeń jest opis. Do najczęstszych błędów należą: powielony opis, ortografia, stylistyka, brak odstępów po znakach interpunkcyjnych. Katalog Skrobak wymaga unikalnych opisów, nie znaczy to jednak że nie można używać tzw. mieszaczy synonimów. Należy jednak przy tym zwrócić szczególną uwagę czy opis nie zawiera błędów, jest logicznie i jasno napisany oraz czy jest na pewno unikatowy.

System drugiej szansy:
W katalogu firmoweinfo.pl istnieje tzw. "system drugiej szansy", który opiera się na fakcie, że nie ma ludzi nieomylnych. Jeżeli Twoje płatne zgłoszenie zostało odrzucone, wystarczy że w odpowiedzi na maila z informacją o odrzuceniu wpisu (nie kasuj treści informacji!) wyrazisz chęć skorzystania z tego systemu oraz podasz informacje:
typ wpisu (otrzymasz kod do tej samej grupy),

Niezależnie od przyczyny odrzucenia, możesz otrzymać darmowy kod na ponowne dodanie strony. Jeżeli przyczyną odrzucenia zgłoszenia był opis, tym razem postaraj się i napisz nowy, naprawdę porządny i zgodny z regulaminem. Jeżeli powodem odrzucenia zgłoszenia była strona, również możesz otrzymać darmowy kod, jednak przed ponownym zgłoszeniem popraw na swojej stronie to co było niezgodne z regulaminem, albo wykorzystaj darmowy kod na dodanie zupełnie innej strony.

Na koniec pragniemy zauważyć, iż z każdym kolejnym wpisem katalog rośnie w siłę, nie mamy więc żadnego celu w tym aby odrzucać porządne strony z dobrym opisem. Jeżeli masz wątpliwości, czy Twoja strona spełnia wymagania jakościowe, skontaktuj się z nami przed dodaniem zgłoszenia.

Punktacja
Każda propozycja jest oceniana przez moderatora. Strony słabe w ocenie moderatora są od razu usuwane. Co do reszty propozycji administrator przyjął kilka kryteriów za jakie przyznaje punkty.Po co te punkty?
W kategoriach oraz na listach wyszukiwania wszystkie strony ułożone są w kolejności od największej do najmniejszej ilości punktów.

Oto one:
 • PR strony: tyle punktów ile w PR
 • Treść strony: 0 - 5 punktów
 • Grafika strony: 0 - 5 punktów
 • Poprawnie zwalidowany kanał RSS z nowościami: 2 punkty
 • Poprawnie zwalidowana strona główna: 2 punkty
 • Link zwrotny: 4 x PR strony, na której się znajduje (dla stron z PR0: 1 punkt)


Na jak długo dodawane są wpisy?
Jeśli strona jest dodana poprzez wpis premium - Na stałe
Jeśli strona otrzyma przynajmniej 20 punktów - 3 lata
Jeśli strona otrzyma przynajmniej 15 punktów - 2 lata
Jeśli strona otrzyma poniżej 15 punktów - 1 rok


Miesiąc przed upływem terminu na podany e-mail wysyłana jest informacja z linkiem do przedłużenia wpisu na kolejny rok.

linki
Polityka prywatności i pliki cookies |  
Skrypt katalogu web-news v 2.3.1 | kontakt: kontakt@firmoweinfo.pl